Medžių pjovimas

Tikriausiai sutiksite, jog medžiai mūsų aplinkai suteikia nepaprasto žavesio. Tačiau dažnai nutinka taip, jog medis stipriai suserga, pavojingai pasvyra ar jį palaužia vėtra.
Tuo atveju, kai medžio išsaugoti neįmanoma ar jis tampa pernelyg pavojingas Jūsų gyvybei, turtui, rekomenduojame atlikti medžio šalinimo darbus.
Aukštuminis medžių pjovimas yra pavojingas, specialių žinių bei įrangos reikalaujantis darbas. Mūsų komanda, siekdama išsaugoti šalia pjaunamo medžio esančius objektus, naudojasi specialiomis virvėmis ir kita alpinistine įranga.
Pavojingai svyrantys, nudžiuvę, pūvantys, pažeisti, vėtros nulaužti ar arti statinių, kapinėse augantys medžiai yra mūsų įmonės aukštalipių-medžių priežiūros specialistų kasdienybė.
Turite medį, kurio niekas nesiryžta nupjauti? Parodykite jį mums!

Medžių priežiūros darbai

Kiekvienas iš mūsų svajojame apie gražią mus supančią aplinką, kurioje jaustumės laimingi ir saugūs. Deja, kaip žmogaus gyvenime, taip ir gamtoje daug kas keičiasi. Senelių pasodintas medis ima pernelyg užstoti saulę, medžio šakos vėtros metu piktai grumoja namo stogui.
Siekdami išsaugoti senolių palikimą bei apsaugoti Jus ir Jūsų turtą, įvertiname medžio būklę ir rekomenduojame atlikti genėjimo, lajos redukavimo ar šakų parišimo darbus.
Mums yra svarbus ilgas ir sveikas medžio gyvenimas, todėl atlikdami išvardintus darbus naudojame tik specialią įrangą, kuri, nežalojant medžio, padeda prieiti prie sudėtingiausių lajos vietų.

Kiti darbai

MB „Tvirtas mazgas“ taip pat teikia šias paslaugas:

  • Virtuolių, lūžusių ar pakibusių šakų šalinimas;
  • Įstrigusių bepiločių skraidyklių (dronų), kačiukų iškėlimas;
  • Reklamų kabinimas
  • Kiti darbai aukštyje